PRESTO MEDIA

+48 661 544 556
Pcim 890, 32-432 Pcim
NIP: 6811962612
ZAPROŚ NAS DO SIEBIE
Nie ważne gdzie jest Twoja firma. Jeśli chcesz poczuć się bardziej indywidualnie, zaproś nas do siebie – działamy na terenie całej Polski. Na miejscu omówimy projekt, nakręcimy filmy, zrobimy zdjęcia, pokażemy panel administracyjny oraz łatwość jego obsługi.
*Nie dotyczy stron w promocji za 999 zł

KLIENCI O NAS

Anna Małecka- Włoch
Anna Małecka- Włoch
2024-02-15
Z ogromną przyjemnością polecam Joannę Kozak z Presto Media jako eksperta w projektowaniu stron internetowych. Jej profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie przekroczyły moje oczekiwania. Dzięki jej umiejętnościom moja strona stała się nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Joanna jest nie tylko doskonałym fachowcem, ale także partnerem, który słucha i rozumie potrzeby swoich klientów. Dziękujemy za wspaniałą współpracę! www.an-medic.pl :)
Anna Łęgowska (Zumba Kids)
Anna Łęgowska (Zumba Kids)
2024-02-11
Pełen profesjonalizm, polecam w 100%
Dorota Moros
Dorota Moros
2024-02-08
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Joanną Kozak, która trwa już kilka lat. Niezwykle profesjonalne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb i terminowość to wyróżnia panią Joannę Kozak spośród podobnych firm działających w tej branży. Jednym słowem polecam!
Konrad Kudlik
Konrad Kudlik
2024-01-29
Profesjonalne przygotowanie strony internetowej naszej spółdzielni. Pani Joanna bardzo kontaktowa i kreatywna. Bardzo dobrze odczytane potrzeby klienta. Polecamy
Kacper Wojciechowski
Kacper Wojciechowski
2023-11-20
Jestem niezwykle zadowolony z usług tej firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Ich ceny są bezkonkurencyjne, co jest ogromnym atutem, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość ich pracy. Profesjonalizm tej firmy zasługuje na najwyższe uznanie. Kontakt z nimi jest niezwykle szybki i sprawny, co dla mnie było kluczowe. Zawsze byli gotowi odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości. Bardzo doceniam także prostotę, z jaką firma potrafiła mi wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z budową i zarządzaniem stroną internetową. W pełni polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje profesjonalnego podejścia, doskonałej jakości usług i przystępnych cen. To naprawdę rzadkie połączenie, które sprawia, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Dzięki nim moja strona jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Bez wahania przyznałem pięć gwiazdek, bo zasługują na to w pełni!
Нина Алямская
Нина Алямская
2023-11-19
Witam wszystkich, jestem początkującą bizneswoman 😅 Otworzyłam swój mały sklep internetowy z bielizną. Dzięki Asya mój sklep ma teraz bardzo piękny interfejs! To moje pierwsze doświadczenie i jest to milion procent sukcesu! Asya jest osobą, do której można powiedzieć: "Chcę, żeby było bardzo ładnie", a ona sprawi, że będzie jeszcze lepiej! Więc nawet się nie zastanawiaj, po prostu skontaktuj się z nią i zrób to.
Andrzej Ciach
Andrzej Ciach
2023-11-15
Zleciłem firmie Presto Media przeniesienie strony z jakiegoś archaicznego CMS na WordPress. Praca została wykonana w krótkim czasie i była w 100% zgodna z moimi oczekiwaniami.
Caroline Skierka
Caroline Skierka
2023-10-30
Presto Media to firma, której profesjonalizm i kreatywność w projektowaniu strony internetowej, logo i wizytówek mnie imponują. Doskonała staranność w detalach i szybkość realizacji sprawiły, że współpraca z nimi była wyjątkowo satysfakcjonująca. Szczególnie polecam ich usługi wszystkim poszukującym wysokiej jakości projektów graficznych!
Barti Azsik
Barti Azsik
2023-10-28
Firma godna polecenia, dobry kontakt, sprawna realizacja oraz atrakcyjnie cenowo.
Bob Hobby
Bob Hobby
2023-10-17
Już drogi raz korzystam z usług Pani Joanny, jak poprzednio - szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło :). Robert Oset